Zajímavé nápady pro stolní kalendář

Existuje velká šance, že stolní kalendáře vídáte častěji než mnoho kolegů a (bohužel) pravděpodobně častěji než zvýšení platu. Stojí za to vybrat stolní kalendář, který vám bude vyhovovat a zkrášlovat Vaše dny Seznamte se s některými nápady a nechte se inspirovat.

Kalendář na stůl!

Od doby, kdy jsme se naučili měřit čas, předháníme se v nejzajímavějších způsobech, jak ho odpočítávat. Hledáte-li dnes stolní kalendáře, můžete narazit na spoustu inspirativních nápadů. To platí jak pro návrhy papírových kalendářů, tak pro všechny jejich ostatní formy. Níže najdete několik inspirativních kalendářů zachycených na internetu.

Kalendář na stůl

Kalendář, ve kterém je vše v pořádku

Hledáte kreativní kalendář, který se vám bude líbit jiý po první poznámce? To je dobrá věc, protože tento projekt kalendáře může způsobit spoustu kreativních brainstormingů.  Co ho odlišuje? Když se na něj člověk podívá, pochopí, že je všechno v pořádku… i když není. Magie? Nikoli nezbytně, spíše návrhář, kterému radila dobrá můza a on to dokázal přenést na papír.

Takový kalendář bude fungovat jako stolní i kapesní kalendář (i když pouze za předpokladu, že se nám líbí přitahovat na sebe pozornost).

Stolní kalendář

Stolní kalendář

Kalendář, který má všechno na háku

Tento kalendář kombinuje jednoduchý, minimalistický design a zajímavý efekt. A co je nejdůležitější – jeho vytvoření nevyžaduje velké náklady. Stačí vytisknout oblíbený obrázek, přidat kalendárium a … pohledat nějaký věšák ze skříně (nebo pořadač ze zásuvky). V tomto způsobu zavěšení je velká síla-je to perfektní kombinace syrovosti dřeva, důvtipu Vaší mysli a agility DIY. A co je nejdůležitější, tedy obsah ve formě Vašeho projektu, který se dostane na papír. Jde to jednoduše a efektně? Jde!

Kalendář na háku

Stírací kalendář

Místo toho, abyste z kalendáře trhali žluté karty, mohou být jednoduše seškrábány. Co byste řekli na kalendář, při němž bude každá změna data příjemná? Stírací kalendář není jen praktický, ale také efektní a dává Vám několik silných bodů k zábavě. Koneckonců, v životě jsou důležitá malá potěšení-proč je nepověsit nad stolem?

Stírací kalendář

Kalendář jako malovaný

V případě tohoto kalendáře nemusíte nic trhat ani seškrabávat další dny a měsíce. Zde Vám rok uteče, jako voda. Jednoduché nápady jsou nejtrefnější a v tomto případě nemůžete designérovi namítnout nedostatek invence. S takovým kalendářem nad stolem se můžete těšit na celoroční vývoj a pohodlný způsob, jak se dozvědět více dat.

Kalendář jako malovaný

Kalendář, který pěkně zatápí

Co kdyby měl kalendář další využití? Pokud ve Vás každý den rozpaluje další plamen radosti / zvědavosti/ vášně – s tímto kalendářem vytvoříte něco skutečně výjimečného! S takovou drobností každý den v tobě vyvolá novou jiskru.

Kalendář na stůl

Postavte takový kalendář na stůl a zjistěte, zda Vám bude práce odsýpat a každý den bude plný ohně. Pokud se Vaše kreativita trochu utlumuje – tento kalendář může ve vás znovu vyvolat touhu jednat.

Kalendář z bloků

Tento kalendář ve Vás probudí dětskou vášeň a touhu vybudovat něco skvělého. Zde jste stavitelem svého času a úkoly skládáte jako kostky. Jednoduše. Setkání, výlet nebo dovolená – v tomto kalendáři bude místo pro všechno.

Kalendář z bloků

 

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top