Jak tisknout ve velkém formátu?

Heslo velkoformátový tisk okamžitě spojujeme s reklamním odvětvím. Na každém kroku najdeme reklamu ve velkém formátu. Na ulici, na cestách nebo v nákupních centrech nás obklopují billboardy, bannery, plakáty. Velkoformátové tisky jsou nepochybně jedním z nejlepších reklamních médií, které mohou oslovit opravdu široké publikum. Je však chybou se domnívat, že se používají pouze pro marketingové účely.

Velkoformátový tisk lze také efektivně využít pro jiné účely:

  1. Umění – velkoformátový tisk je ideální pro uměleckou grafiku. Nové technologie nabízejí skvělé příležitosti zobrazit přesně to, co umělec chtěl sdělit. Barvy, tvary, malé prvky – to vše bude krásně vypadat ve velkém formátu a bude prezentovat přesně to, co autor připravil. Tyto typy projektů nejvíce oceňují fotografové a návrháři plakátů.
  2. Design interiérů – nejnovější technologie umožňují vytvořit si vlastní projekt nejen na malém prostoru. Jakýkoli vybraný grafický, fotografický nebo jiný projekt můžeme umístit na vybrané místo, dokonce i na velmi velký povrch. Díky vysoké estetice budou velkoformátové tisky vypadat krásně v každém interiéru.
  3. Tisk na rolety – to je úžasná příležitost, kterou nabízí velkoformátový tisk. Rolety v našem bytě nebo kanceláři nemusí být nudné a jednobarevné. Současné technologie nám nabízejí možnost vytisknout na rolety každý náš nápad. Můžeme se každý den těšit na pohledy například na poslední dovolenou nebo na rodinné fotografie.
  4. Potisk na plátně Canvas – jedná se o tkaninu ze 100% bavlny. Je mimořádně odolná, proto se často používá k výrobě zajímavých potahových materiálů, povlaků na dekorativní polštáře nebo záclon. Díky možnosti potisku námi zvoleného vzoru nebo grafiky můžeme vytvořit jedinečný design v našem bytě.

Velkoformátový tisk poskytuje neomezené možnosti. Je neocenitelný v reklamě a používá se velmi často. Díky své velikosti oslovuje široké publikum. Jak však vidíte na výše uvedených příkladech, může být dokonale použit i v soukromém životě. Tento tisk nám dává příležitost vytvořit krásné a jedinečné vzory, které ocení i ti nejnáročnější lidé.

 

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top